„Bajkowe Ferie”

Podczas tegorocznych ferii w świetlicy w Psarskiem realizowany będzie kolejny cykl zajęć „Bajki uczą”
Tym razem niepodzielnie w świetlicy królować będzie „Królowa Śniegu”.Już 4.02.uczestnicy zobaczą spektakl w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.Następnie każdego dnia przygotowywać będą inscenizacje do bajki oraz poznawać będą zjawiska przyrodnicze występujące zimą.W realu spotkają się z zimą podczas kuligu jeżeli będzie śnieg lub przejażdżki zaprzęgiem konnym .Będzie jeszcze wiele innych atrakcji.
Program zajęć przygotowali i prowadzić będą wolontariusze – animatorzy kultury pod nadzorem kierownika i wychowawców. Uczestnicy codziennie otrzymają posiłek – II śniadanie i obiad.
Ferie mają charakter integracyjny.Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież w wieku od 7- 18 lat w tym niepełnosprawne. Projekt jest finansowany z Budżetu Gminy Śrem i środków własnych Fundacji. Wszystkim uczestnikom życzymy dobrej zabawy i miłego wypoczynku.
                                                                              W imieniu Zarządu Fundacji Maria Stefaniak – koordynator projektu