Centrum Fizjoterapii

” Każdy pacjent nosi własnego lekarza w sobie. Ludzie przychodzą do nas i nie znajdują tej prawdy.
Uczynimy najlepiej, jeżeli lekarzowi, który mieszka w pacjencie, damy sposobność wykonania własnej pracy.”

A Schweitzer

Witamy w Centrum Fizjoterapii BALANS

Wierzymy, że naturalne zasoby do odzyskania oraz utrzymania zdrowia są niewyczerpane. Potrzeba jedynie uruchomić odpowiednie mechanizmy organizmu i pomóc mu zmobilizować jego własne siły.
W naszym Centrum patrzymy na pacjenta holistyczne (z gr. hólos 'cały) – leczymy całego człowieka a nie tylko bolący fragment ciała.

Centrum Fizjoterapii BALANS to miejsce utworzone dzięki staraniom Fundacji Na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem, przy współudziale Banku Gospodarstwa Krajowego oraz PFRON.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Dla kogo skierowana jest terapia?

W naszym centrum fizjoterapii zajmujemy się:

• bólami kręgosłupa oraz kończyn
  • rehabilitacją neurologiczną
  • rehabilitacją ortopedyczną
  • terapią skolioz, wad postawy
  • terapią obrzęków,
  • terapią dolegliwości psychosomatycznych (nerwice, nerwice wegetatywne)
  • terapią dolegliwości o cechach objawów wegetatywnych: zawroty, omdlenia, zasłabnięcia, mdłości, szumy uszne
  • terapią objawów chorobowych, których przyczyn nie stwierdzono obiektywnymi badaniami lekarskimi

Na pierwszą wizytę prosimy przygotować strój sportowy, obuwie na zmianę oraz ręcznik. W miarę możliwości prosimy o przyniesienie posiadanej dokumentacji medycznej.