„Na wsi nie ma wsi”

Zostały zakończone warsztaty„ Edukacja Finansowa – ABC Przedsiębiorczości na Wsi”. Ostatnie szkolenie zostało zrealizowane w gminie Brodnica w dniach 21.10.2013- 23.10.2013, była to ostatnia gmina, w której realizowane były w/w warsztaty.

Realizacja warsztatów była możliwa dzięki Fundacji Wspomagania Wsi i Narodowemu Bankowi Polskiemu.

Bardzo dziękujemy Pani dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Grzybnie Grażynie Tokarek, za udostępnienie pomieszczeń pracowni komputerowej w internacie. Panu Arturowi Tokarek przedstawicielowi ODR w Śremie a także Paulinie Dudzie pracownikowi SBL w Śremie za pomoc i współpracę w realizacji warsztatów.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy burmistrzowi Dolska – Henrykowi Litka, Książa Wlkp.-Teofilowi Marciniakowi oraz wójtowi Brodnicy – Markowi Pakowskiemu, za umożliwienie i przeprowadzenia warsztatów w swoich gminach. Podziękowania kierujemy również w stronę SBL i ODR w szczególności prezesowi banku Pawłowi Fabisiakowi, również Fundacji  Wspomagania Wsi i Narodowemu Banku Polskiemu za współfinansowanie warsztatów.

Dzieki środką z w/w instytucji 45 osób z powiatu śremskiego  miało możliwość  uczestnictwa w warsztatach.

FWWNBP