23 Lata już mineło …

Fundacja  8 października 2013r. obchodziła 23 lata swej działalności z tej okazji Fundatorzy tj

Hieronim Bartkowiak

Elżbieta Tomyślak

Jacek Nowaczyński

Postanowili dnia 21 października zorganizować uroczystość na której zostały odznaczone:

• srebrnym medalem pamiątkowym Panią Marię Stefaniak, której również podziękowali za 10 letnią pracę jaką Przewodniczącą Rady Fundacji i oficjalnie została przyjęta jej rezygnacja z w/w stanowiska.
  • medalem okolicznościowym Panią Barbarę Jabłońską za okazane wsparcie i życzliwość w podejmowanych przez Fundację działaniach.
  • medalem okolicznościowym Krzysztofa Łożyńskiego za bez interesowną pomoc w podejmowanych przez Fundację działaniach

Wręczono również wyróżnienia za wkład w działania Fundacji

• Annie Sobieraj
  • Franciszkowi Broniarz