Edukacja finansowa – ABC przedsiębiorczości na wsi

To program realizowany przez Fundację Wspomagania Wsi we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim i naszą organizacją Fundacja na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem.

Program trwa od 2008 roku i w całej Polsce skorzystało już z niego około 5000 mieszkańców wsi i małych miast. Porusza on zagadnienia ważne dla każdego z nas:

Przy każdym z tematów podajemy link do materiałów, z którymi można się zapoznać. Ciekawe, pisane w przystępny sposób są prostymi, domowymi przewodnikami przy podejmowaniu ważnych finansowych decyzji.

Zapraszamy również do wysłuchania wywiadów dotyczących ekonomii i finansów na www.wszechnica.org.pl.

Pomyśl więc już dziś o przyszłości swojej rodziny i swojego gospodarstwa.