Ruch, zmysł i koordynacja to przyjazna edukacja – podsumowanie

Wszystko co miłe i piękne, szybko dobiega końca – tak możemy podsumować cykl ośmiu warsztatów sensorycznych “Ruch, zmysł i koordynacja to przyjazna edukacja” odbywających się w Świetlicy Socjoterapeutycznej Iskra w Psarskiem.

Zajęcia organizowane przez Fundację na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem rozpoczęły się 3 kwietnia i skierowane był do dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami. Sensoryka stymuluje percepcję wzrokową i słuchową, rozwija umiejętności motoryczne, zainteresowanie światem i kreatywność małego człowieka. Warsztaty miały na celu wspomóc właściwy rozwój intelektualny, ruchowy i emocjonalno-społeczny uczestników. Jak widać na zdjęciach – radości, uśmiechów i dobrej zabawy było co niemiara!

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Śrem.