Konkurs granatowy „Tutaj żyję, Tutaj mieszkam”

Firma BASF Poliuretany Sp.z o.o w Śremie zaprosiła Fundację do udziału w ogłoszonym na całym świecie konkursie grantowym Tutaj żyję, Tutaj mieszkam. Wysokość grantu to kwota 5000 euro.
Można było wziąć udział w jednym z trzech tematów:
1. Życie w mieście.
2. Zdrowie i jego ochrona.
3. Z dziedziny fizyki molekularnej.
Na roboczym spotkaniu z pracownikami Firmy BASF. – panią Bogusławą Kunachowicz i Agatą Greczuk, postanowiłyśmy napisać projekt z tematu 2.Postawiłyśmy na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych. W ramach grantu postanowiliśmy przeszkolić rehabilitanta z odpowiednimi kwalifikacjami w zakresie NDT Bobath oraz doposażyć salę rehabilitacyjną w Domu przy ul.Dutkiewicza 8a. Głosowanie nad projektami trwało od 01.03 do 31.05.2015 r.Ogłoszenie wyników 15.06.2015 r. Kilka dni temu otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie znalezienia się na liście nagrodzonych konkursów. H u r a. Nareszcie będzie w Śremie rehabilitacja dzieci i mamy nie będą musiały szukać jej poza naszym miastem.
Serdecznie dziękuję Pracownikom Firmy BASFF, że zaproponowała naszej Fundacji udział w konkursie i nie tylko ,za doping i pełną mobilizację podczas głosowania.Cieszymy się bardzo i jesteśmy dumni z wyróżnienia.
z podziękowaniami Maria Stefaniak – Koordynator
projektu

image_pdfPobierz PDF

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.