Oficjalne otwarcie Domu dla Bezdomnych Kobiet

O godzinie 7:00 w śremskiej Farze odbyła się msza św w intencji Domu dla bezdomnych kobiet w Śremie. Natomiast o godzinie 11:00 na terenie w/w domu nastąpiło oficjalne otwarcie placówki. Wstęga została przecięta przez Adama Lewandowskiego Burmistrza Śremu, Daniela Cicharskiego Vice starostę Śremskiego oraz Jacka Nowaczyńskiego Prezesa Fundacji. Dom został poświęcony przez dziekana dekanatu śremskiego ks. Prałata Mariana Bruckiego. Wśród zaproszonych gości byli przedstawicieli instytucji współpracujących z Fundacją, nasi przyjaciele oraz wolontariusze. Podczas spotkania zostały wręczone przez Prezesa Fundacji podziękowania osobom szczególnie wspomagających przedsiewziecie jakim była budowa domu dla bezdomnych kobiet.