Świat Bajkolandii

21 maja na terenie Domu Pomocy Społecznej w Psarskiem odbyła się majówka „Świat Bajkolandii” – przewodnią bajką był „Piotruś Pan”, impreza zorganizowana dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu Śremskiego.

200 uczestników zmagało się w konkurencjach sportowych oraz artystycznych. Na zwycięzców czekały bardzo ciekawe nagrody. Dodatkową atrakcją na imprezie była możliwość przejażdżki dorożką konną , koniki pochodziły ze stadniny „Konik Polski”
Dodatkowo dla każdego uczestnika przewidziana była paczka z okazji Dnia Dzieck. Ta wspaniała impreza nie odbyła by się bez wsparcia wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariusza przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Śremie oraz Pracowników DPS Psarskie. Impreza odbyła się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Śrem, Starostwa Powiatowego –  Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Fundacji.

swia-bajkolandi-2013

Śrem