Konkurs na Logo

Fundacja ogłosiła konkurs na nazwę i logo domu dla bezdomnych kobiet.

Ponadto z okazji Dnia Matki w dniu 26.05.2013r oraz zakończenia budowy na stadionie przy ul. Zamenhofa 20 organizujemy piknik rodzinny – jest to pierwsza taka impreza organizowana w Śremie.

Do udział w organizacji zapraszamy wszystkie szkoły, przedszkola całego powiatu śremskiego. Chcemy, aby program artystyczny mamom przygotowały dzieci, ponieważ nie zapraszamy żadnej gwiazdy.

Ponadto każda ze szkół proszona jest o przygotowanie prac plastycznych na dowolny temat które będą przeznaczone na licytację. Dochód z licytacji będzie przeznaczony na wykończenie domu dla bezdomnych kobiet.

Patronat na imprezą objęli między innymi Starosta Śremski, wszyscy Burmistrzowie  oraz Wójt Brodnicy, TV Relax i Tydzień Ziemi Śremskiej.

Jeżeli chodzi o projekt Loga Domu Samotnej Matki to prosimy o wersje elektroniczną tzn. CD/DVD/Email (*.CDR *.AI lub podobne z możliwością wykorzystania ich w poligrafii).

 

Przewidziane są nagrody w postaci Tabletu ufundowanego przez Burmistrza Miasta Śrem , oraz nagroda o wartości 500zł ufundowana przez Starostwo Powiatowe

 

Propozycje loga i nazwy proszę przesyłać na adres

Fundacja na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem

ul. Mickiewicza 21 63-100 Śrem
e-mail: biuro@fundacja.srem.info

 

Regulamin konkursu w załączeniu.

Regulamin Konkursu

image_pdfPobierz PDF

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.