Terapia zajęciowa

Fundacja prowadzi schronisko dla osób bezdomnych w Nochowie od 2006 roku. Z mieszkańcami Hostelu prowadzona jest szeroko rozumianą praca socjalna, w ramach której, chcemy utworzyć terapię zajęciową. Udało nam się pozyskać odpowiednie pomieszczenia do rozpoczęcia zamierzonych działań mieszczące się w Śremie przy ul. Poznańskiej 6. Otwieramy miejsce do którego będzie można przynieść/przywieść meble, różny sprzęt który będzie segregowany na nadający się do dalszego użytku lub przeznaczony na recykling. Sprzęt i meble które będą nadawały się do dalszego użytku będzie można zakupić za niewielką odpłatnością. Zyska uzyskany z tej działalności w całości będzie przekazywany na utrzymanie Domu dla kobiet wybudowanego w Śremie przy ul. Dutkiewicza 8a.

Chcesz nam pomóc, a masz zbędne/zużyte meble, sprzęt agd itp. zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem bezpośrednim biura Fundacji 61 28 30 798; 509 371 775  dostępnego w godz. od 7 do 15