Akcja Zauważ Mnie

Nasi wolontariusze z LCW angazują się w projekt pod nazwą Zauważ Mnie

http://srem.pl/Nasze-miasto/Aktualnosci/2013/styczen/Akcja–Zauwaz-mnie–Chodzi-p%28o%29-zdrowie——Swiat.aspx

„1 lutego startuje niecodzienny, trzeci już 478-kilometrowy marsz Nordic Walking z Wrocławia do Koszalina w ramach akcji „Zauważ mnie. Chodzi p(o) zdrowie”. W marszu wezmą udział cierpiący na padaczkę, a także wszystkie osoby, które chcą zwrócić uwagę na potrzeby tych, którzy muszą zmagać się z tą mało znaną chorobą.

W ciągu około 2 tygodni uczestnicy marszu zawitają do 15 miast, gdzie będą prowadzić outdoorowe akcje edukacyjne i zachęcać wszystkich miłośników Nordic Walking do wspólnej wędrówki. Planowany finał marszu w Koszalinie przewidziany jest na 14 lutego 2013 – w Światowy Dzień Chorego na Padaczkę. Internetowe zapisy uczestników akcji prowadzone są za pośrednictwem strony www.zauwazmnie.org i www.nordic.slupsk.pl. W dniu Walentynek chorzy na padaczkę oraz wolontariusze będą informowali przechodniów o marszu na ulicach wszystkich miast, które do tej pory wzięły udział w akcji.

Do Śremu uczestnicy przyjdą 4 lutego ok. godz. 15.00. Zapraszamy do przyłączenia się do marszu.

Ambasadorem akcji „Zauważ mnie. Chodzi p(o) zdrowie” jest aktor Piotr Gąsowski. Inicjatorami marszu jest Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę. Akcję wsparli Piotr Rubik, Anna Wyszkoni i Felicjan Andrzejczak.

Szczegółowych informacji udziela:

Jadwiga Grochowalska, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę – e-mail: jadwiga.grochowalska@gmail.com”

http://srem.pl/Nasze-miasto/Aktualnosci/2013/styczen/Akcja–Zauwaz-mnie–Chodzi-p%28o%29-zdrowie——Swiat.aspx

image_pdfPobierz PDF

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.