Zbiórka odzieży i obuwia używanego

Lokalne Centrum Wolontariatu działające przy Fundacji przy współpracy z Fundacją RECO, zaangażowało się w zbiórkę odzieży na terenie Śremu (osiedle Jeziorany wraz z Helenkami wysokimi)oraz okolicznych wiosek tj. Mechlin, Dąbrowa, Luciny, Kaleje, Grodzewo, Mateuszewo, Zbrudzewo. Wolontariusze roznieśli ulotki informujące gdzie i o której godzinie można przynieść odzież. Jeśli posiadasz ciuch niepotrzebny, stary spakuj go w siatkę i przynieś.

w piątek 14.12.12 o godzinie 11:00
miejsce:
1. pod Zespołem Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbrudzewie

w sobotę 15.12.12 i 22.12.12 godzina 10:00
miejsca:
1. pod bramą wjazdową do szkoły Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Śremie;
2. przy klatkach schodowych na ulicach: Chłapowskiego, Paderewskiego i Konstytucji 3 Maja 2
3. przed posesjami prywatnymi na wioskach: Mechlin, Dąbrowa, Luciny, Kaleje, Grodzewo,Mateuszewo,

w sobotę 22.12.12 godzina 10:00
miejsce: pod Szkołą Podstawową nr 4 im. Marii Konopnickiej w Śremie