Gala Wolontariatu 2012

Uwaga!!!

23.11.2012 Lokalne Centrum Wolontariatu działające przy Fundacji będzie świętować z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu!!!

Gala rozpocznie się o godzinie 17:00 mszą św w kościele NSJ w Śremie (kościół dolny) w intencji wolontariuszy następnie przeniesiemy się do Auli Jana Pawła II na cześć artystyczną przygotowana przez wolontariuszy. Podczas tej cześć zostaną ogłoszone wyniki konkursów o tytuł: Wolontariusz Roku, Przyjaciel Wolontariatu i Kreatywny Klub Wolontariatu. Po uroczystym ogłoszeniu wyników w/w konkursów zapraszamy wszystkich uczestników Gali na zabawę taneczną. Do której przygrywać będzie zespół muzyczny składający się z wolontariuszy zrzeszonych w LCW.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!