Fundacja na podium…

W sobotę 13 października Fundacja wzięła udział w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej który miał miejsce na hali obiektu sportowego w Śremie przy ul. Staszica. W turnieju brało udział 10 drużyn (Vipy, Policjanci, Kominiarze, Radni, Urząd Miasta, Starostwo, Nauczyciele, Media, Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie i Fundacja). Mecze były bardzo emocjonujące Panowie wręcz walczyli jak lwy na boisku. Wśród prezentowanych drużyn najlepsi okazali się Kominiarze którzy zajęli pierwsze miejsce, drużyna Fundacji zajęła II miejsce a zaraz za nią znalazła się drużyna Starostwa w Śremie. Podczas turnieju wszyscy zbieraliśmy pieniądze na protezę pracownicy Fundacji Małgosię Dolatę. Wolontariusze z Szkolnego Klubu Wolontariatu przy Zespole Szkół Technicznych w Śremie zbierali wśród uczestników turnieju oraz kibiców pieniądze sprzedając losu które brały udział w losowaniu atrakcyjnych nagród gdzie główną nagrodą był rower. Organizatorem turnieju był Śremski Sport za co jesteśmy bardzo wdzięczni natomiast głównym inicjatorem aby turniej przybrał charakter turnieju charytatywnego był wice starosta Daniel Cicharski – wieloletni przyjaciel Fundacji. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację całej imprezy dzięki wsparciu jaki znalazło się w puszkach Gosia Dolata szybciej będzie mogła stanąć o własnych siłach. Dziękujemy również wolontariuszom za oddanie i pracę jaka włożyli w akcję zbiorki pieniędzy.