Majówka Świat Bajkolandii

W dniu dzisiejszym na terenie Domu Pomocy Społecznej w Psarskiem odbyła się impreza zorganizowana dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu Śremskiego.
W majówce udział wzięli miedzy innymi uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych im. m. Grzegorzewskiej, Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika, Przedszkole Mali Przyrodnicy.
Uczestnicy brali udział w 13 konkurencjach: 3 artystycznych 10 sportowych i 3 dodatkowych. Na zwycięzców czekały bardzo ciekawe nagrody. Dodatkowo dla każdego uczestnika przewidziana była paczka z okazji Dnia Dziecka.
Jak co roku uczestnicy mogli obejrzeć Wóz Strażacki wystawiony przez OSP Pysząca oraz Radiowóz Policyjny.

Ta wspaniała impreza nie odbyła by się bez wsparcia wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariusza przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Śremie oraz Pracowników DPS Psarskie

Impreza odbyła się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Śrem, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Fundacji