Grill

W czwartek 13 maja w godzinach popołudniowych zostało zorganizowane na terenie Schroniska dla osób bezdomnych w Nochowie spotkanie integracyjne z cyklu spotkań grupy samopomocowej w ramach współpracy z Fundacja „BARKA” w Poznaniu. Dzięki spotkaniu sezon grilowy oficjalnie rozpoczęliśmy. Oprócz smażonych kiełbasek, na spotkanie również zostały przygotowane dwa placki (murzynek i placek drożdżowy) przez mieszkańców schroniska, oraz przepyszna sałatka przygotowana przez jednego z mieszkańców pana Roberta. Było bardzo miło, sympatycznie czas spędziliśmy na wspólnych rozmowach. Po konsumpcji przenieśliśmy się na przed budynku gdzie mieszkańcy i pracownicy Fundacji rozegrali mecz piłką siatkową. Była rywalizacja, i dużo śmiechu. Ruch wszystkim dobrze zrobił. I już wiemy, że był to pierwszy z meczy, ale na pewno nie ostatni.