AudioFeels dla wolontariuszy

Tegoroczne spotkanie wolontariuszy „ Barwy Wolontariatu” z całego województwa Wielkopolskiego miało miejsce w dniu 12.12.2017r. W sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich. Gospodarzem spotkania była Pan Marek Woźniak Marszałek Województwa Wielkopolskiego ze współpracą z WRK – Regionalne Centrum Wolontariatu w Poznaniu. Lokalne Centrum Wolontariatu w Śremie już piaty raz uczestniczyło w tej uroczystości. W bieżącym roku stanowiliśmy dość sporą grupę bo łącznie z SKW w Dąbrowie i Zbrudzewie było Nas 80 osób.
Nagrodą dla wszystkich wolontariuszy, a było ich na spotkaniu około 2000 osób był występ zespołu AudioFeels. Uroczystego otwarcia spotkania dokonał Pan Marszałek, który w ciepłych słowach podziękował wolontariuszom za całoroczna pracę. Śremskie Lokalne Centrum nie wróciło do Śremu bez wyróżnienia. W kategorii Wolontariusz Roku wyróżnienie otrzymał Tomasz Przybylski ze Szkolnego Klubu Szkoły Podstawowej w Nochowie. Kolejne wyróżnienie otrzymała również Szkoła Podstawowa w Nochowie w kategorii Klub Wolontariatu. Wyróżnienie otrzymało również Lokalne Centrum Wolontariatu w Śremie. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za tak liczny udział w spotkaniu i całoroczna pracę, która została doceniona bowiem wszystkich zgłoszonych do konkursu nominacji było aż 86 zgłoszeń. Dziękujemy również panu Adamowi Lewandowskiemu Burmistrzowi Śremu za sfinansowanie kosztów wynajmu autokaru.