SAŁATKA NOWOROCZNA W HOSTELU DLA BEZDOMNYCH W NOCHOWIE

Panowie z Hostelu w Nochowie, otrzymują różne produkty z Banku Żywności z Fundacji. Dania gotowe łatwo odgrzać i podać do jedzenia, jednakże wśród produktów znalazły się także puszki z marchewką i groszkiem, na które najlepiej mieć pomysł, jak je smacznie podać. Mieszkańcy Hostelu w Nochowie, z inicjatywy pracownika socjalnego Fundacji i pod okiem Opiekuna, przygotowali sałatkę jarzynową- noworoczną. W przygotowanie sałatki Panowie bardzo chętnie się zaangażowali, pokroili warzywa, doprawili, przyprawami i wymieszali wszystkie składniki. Cała praca w kuchni przebiegała w ciepłej atmosferze. Sałatka po doprawieniu przyprawami, została przełożona w ładne półmiski i schowana do schłodzenia.

Czas wspólnie spędzony w kuchni był miły i przyjemny, ale też dawał pomysł jak przygotować samemu-łatwe, proste, smaczne i tanie jedzenie.